Prühted

Meie õpilasfirma sündis 2020. aasta sügisel, kui viis Tallinna 21. Kooli gümnasisti otsisid põnevat projekti, mille abil nii inimesi kui ka loodust kaunistada. Et kaunistamiseks tuleb loodusest midagi eemaldada ja inimesele lisada, siis otsustasime need kaks ühendada. Ja nüüd, sadakond plastpudelit, liimiseid käsi ja unetuid öid hiljem pakume kõigile soovijatele ehteid, mis on valminud just muidu loodusesse jõudvast prügist ja ülejääkidest.

Anni Marie Maripuu

Tegevjuht

Anni on meie malbe, kuid töökas tegevjuht, kes hoiab kõigi pilgud sihil ja vaatab, et me koosolekute ajal ikka firmaasju ka arutaks. Tema jälgib, et saadetud saaksid kõik meilid, peaksime kinni kõigist tähtaegadest ning oleksime õigel ajal õiges kohas. Ent ta ei karda ka oma käsi mustaks teha ja vajadusel tikksae käsitsemine meisterlikult ära õppida. Võid alati kindel olla, et kui keegi teine ei tea, siis Anni ikka teab. Seetõttu pole ime, et lause “Mida me küll Annita teeks…” on muutunud pea igapäevaseks.  

Liisa Tikka

Tootearendusjuht

Meie päikseline ja loominguline tootearendusjuht on Liisa, kelle entusiasm ja elurõõm kirgastavad meie igat päeva. Tema puhul võid kindel olla, et tal ei tule kunagi puudu uutest ideedest, tehnilistest lahendustest ega ägedatest kõrvarõngastest. Just tänu Liisa varasematele katsetustele ehete ja käsitöö tegemisel julgesime üldse sellist tootevalikut kaaluda ja ülejäänu on juba ajalugu.  

Lotte Teemets

Finantsjuht

 

Rahade liikumisi jälgib kullipilgul meie finantsjuht Lotte. Seetõttu võid kindel olla, et arvetel pole kunagi ükski komakoht vale või mõni null üleliigne. Lotte on väga tegus ning pole ühtki takistust, mis tema puhul ületamata jääks. Lisaks suudab ta igas olukorras rahulikuks jääda ning oma loogika ja kaine mõistusega meid kõiki maa peal hoida. Just asjalikkus ja täpsus on omadused, mis teevad Lottest suurepärase inimese meie raamatupidamisel silma peal hoidma. 

Marilyn Agnes Marastu

Müügijuht

 

Marilyn on meie müügijuht, aga ka suurim rööprähkleja. Lisaks sellele, et ta hoolitseb kõigi toodete soovijateni jõudmise eest, tegeleb ta ka lühidalt öeldes – absoluutselt kõige muuga. Kui Marilyn ka juhuslikult juba midagi teha ei oska, siis on ta alati esimene, kes käe püsti tõstab, valmiduses omandada mõni uus oskus. Näiteks hommikul teeb ta uusi pilte, lõunal kogub tutvuste kaudu materjali, õhtul kujundab firma logo ja öösel meisterdab kõrvarõngaid. See, millal ta magada jõuab, on mõistatuseks ka meile. 

 

 

Kärolin Kerem

Turundusjuht

Turunduse eest hoolitseb Kärolin, kes vastutab meie firma nii-öelda sõnaliste ja pildiliste aksessuaaride eest. Kui hoiad sotsiaalmeedial silma peal, saad meie tegemistest-toimetustest teada just tänu talle. Ning kui kuuled mõne video taustal või laadaplatsil heledat naeru, siis ilmselt kuulub ka see just talle. Ent lisaks turundusjuhile, on Kärolin ka meie kvaliteedikontroll, kelle südameasjaks on klientide heaolu – tema jälgib, et kasutusel oleksid kõige kvaliteetsemad konksud, ehted ja pakendid.
0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi