Postitatud

Mänguasjad

Mõelge, millal te küll viimati seda lauamängu mängisite, mis kapi kõige kõrgemal riiulil tolmu kogub?
Kui ka teie kodus leidub mänguasju, mis kurvalt nurgas istuvad või mängimist ootavad, siis on viimane aeg toimetada need lasteni, kellel uued lelud silmad särama löövad.
Sel veebruaril on Omniva ühendanud jõud erinevate heategevusorganisatsioonidega Naerata Ometi, Toidupank, Aarete Laegas ja Eesti Lasterikaste Perede Liit, et üksikutele mänguasjadele uutes kätes uus elu anda. Selleks tuleb lihtsalt Omniva kodulehel registreeruda ja saadud koodiga on võimalik kõik puhtad ja terved mänguasjad täiesti tasuta pakiautomaati panna ja uute tänulike omanike poole teele saata. Kõige sagedamini on laste salasooviks just legod, lauamängud ning teema- ja tegelaskujud. Kiirusta, sest kampaania kestab vaid 21.veebruarini!
Mänguasju, raamatuid ja puslesid võib alati viia ka lasteaedadesse, lastehaiglatesse või uuskasutuskeskustesse.
Kui soovid mänguasjade kuhjumist oma kodus takistada, siis on olemas ka selline tore mittetulundusühing nagu Lelukogu, kust on võimalik kõikvõimalikke erinevaid mänguasju 30 päevaks laenutada. Nii on näiteks võimalik mõni lauamäng enne ostmist läbi proovida ja selle põhjal otsustada, kas ostul üldse on mõtet. Nii hoiame kokku raha, ostame vähem ja säästame loodust!