Postitatud

Jalgrattad

Soojemate ilmade saabudes tekib kindlasti paljudel tahtmine jalgratas keldri nurgast õue tõsta, tolmust puhtaks pühkida ning sadulasse hüpata. Täna kirjutame #recyclereede raames projektist, mis tegutseb selle nimel, et pakkuda seda võimalust veel rohkematele inimestele.
“IGALE LAPSELE JALGRATAS” on üle-eestiline heategevuslik suurprojekt, mille käigus vanad või kasutuna seisma jäänud jalgrattad endale uued omanikud saavad. Seda laste ning noorte näol, kellel kahjuks endal jalgratast pole või kes on oma rattast välja kasvanud. Projekti eesmärgiks on parandada puuduses elavate laste ja noorte heaolu, ent kaaseesmärgiks on ka keskkonnasõbralike tarbimiskäitumiste juurutamine ja propageerimine. Nii rattaga liikumine kui ka rataste taaskasutus lähtuvad rohelisest mõttemaailmast.
Kui teie kodus võtab ruumi väikseks jäänud või vana ratas, siis tasub kindlasti projekti toetada. Jalgratta annetamiseks tuleb lihtsalt IGALE LAPSELE kodulehel täita ankeet. Teie jaoks kasutu ratas paneb kindlasti oma uuel omanikul silmad särama